Články

Povinné internetové stránky pro akciovky

Podle nově platného zákona musí mít akciové společnosti od 1.1.2014 internetové stránky a přístupnými kontakty a dalšími zákonem stanovenými údaji. Navíc je nutné „vyvěšovat na web“ důležité informace, jako je pozvánka na valnou hromadu, která musí být na internetu nejméně 30 dní … Více »

 

Jak vybrat firmu na tvorbu webu

Firem a živnostníků zabývajících se tvorbou internetových stránek je tolik, že bude nejlepší, když si firmu budete vybírat podle určitých kritérií. Co vzít například v úvahu? Podívejme se na tuto problematiku z pohledu člověka, který si sám hledá zhotovitele webu, … Více »

 

Jak vybrat správný hosting

Vítám vás u dalšího ze série článků „jak dobře pořídit“ v oblasti internetu. Dnes se zaměříme na hosting. Podle čeho byste si vybrali poskytovatele hostingu vy? Pro mě samotného to není úplně jasná záležitost, tak se podíváme, co se dnes … Více »

 

Jaký zvolit redakční systém?

Na téma redakčních systémů (dále jen RS nebo CMS) bylo již napsáno mnoho příspěvků a článků, ale stále naši klienti tápají, zvláště kvůli rozdílným názorům. Zkusme to tedy trochu zjednodušit. Zaměříme se hlavně na tři, které jsou zdarma a nejpoužívanější … Více »

 

Jak správně zvolit doménové jméno

Máte již zaběhlou firmu? Pokud již máte zaběhlou firmu a máte specifický obor činnosti a dokonce již i obecně známý název firmy, budete ve výběru vhodného doménového jména značně omezeni. Budete pravděpodobně zkoušet, jestli je volná doména, která je shodná … Více »

 

Co je doména 1., 2. a 3. řádu?

Už se vám stalo, že vám někdo řekl, abyste si zaregistrovali doménu 2. řádu a k tomu si můžete založit libovolnou doménu 3. řádu? Nebo že jsou rozdílné ceny domén 1. řádu? Není to až tak složité, jak to vypadá, … Více »

 

Texty na web – věčné dilema

Čas od času se setkávám se zákazníky, kteří potřebují vytvořit pro své podnikání „nějaké internetové stránky“ a rádi by veškerou práci nechali na mě – včetně vymyšlení veškerého textového obsahu. Samozřejmě je pro mne pocta taková důvěra, že kompletní firemní … Více »

 


Naše vlastní a sponzorované webové projekty

www.oltea.cz

Naše hlavní firemní webové stránky s přehledem všech nabízených IT služeb:

www.111web.eu

Náš unikátní projekt: Pronájem webu na naší doméně za nízký měsíční paušál:

www.internetovesluzby.net

Naše stránky tématicky zaměřené na služby v oblasti webových služeb: