Registrace domén

Dobré doménové jméno je jedním ze základních pilířů, aby vaše prezentace na internetu byla úspěšná. Název domény by měl dobře vystihovat obor činnosti firmy nebo její název. Jak správně zvolit doménové jméno se dočtete v jednom z našich článků.

Registrujeme a vedeme domény národní (cz) i nadnárodní (eu, com, net, biz, info…). K doménám registrovaným přes nás máte vedení DNS záznamů zdarma, stejně tak jako parkování domén a přesměrování domén.

Poslední dobou se na nás obracejí firmy i jednotlivci s pomocí vyřešit problém, kdy doména, kterou si nechali zaregistrovat od nějaké pochybné firmy není napsána na jejich jméno a když se pokouší o převod domény pod jiného správce, dělá jim původní registrátor problémy. Dávejte si pozor, když si necháváte registrovat doménu od jiné firmy – přesvědčte se, že registrovaná doména, kterou si platíte, je registrovaná přímo na vás a ne na zprostředkovatele. Ušetříte si tím nemalé potíže při případném převodu domény k jinému registrátorovi! My veškeré registrace domén provádíme  přímo na jméno majitele!


Naše vlastní a sponzorované webové projekty

www.oltea.cz

Naše hlavní firemní webové stránky s přehledem všech nabízených IT služeb:

www.111web.eu

Náš unikátní projekt: Pronájem webu na naší doméně za nízký měsíční paušál:

www.internetovesluzby.net

Naše stránky tématicky zaměřené na služby v oblasti webových služeb: