Naše služby

Webdesign

Potřebujete internetové stránky? V dnešní době, kdy se na internet přesouvá velká část uzavírání obchodních transakcí a kdy webové stránky má již téměř každý podnikatel i soukromník, je potřeba, aby vaše webová prezentace byla perfektní a bezchybná. Je potřeba mít … Více »

 

Šablony pro OpenSource

Tvoříme profesionální šablony pro OpenSource systémy, jako je WordPress, Joomla, Prestashop, QuickCart, Panavis. Tyto systémy vám samozřejmě nainstalujeme, nastavíme, doinstalujeme potřebné doplňky a v případě potřeby i provedeme překlad doplňků pro WordPress a Joomla do češtiny. Doplňky také upravujeme podle … Více »

 

Kódování do xHTML

Nabízíme své služby programátorům a designerům, kteří své dílo potřebují převést do validního xHTML kódu. Orientujeme se jak v php, tak asp kódu, včetně vývojového prostředí .Net. Stačí nám zaslat šablonu v PSD formátu a se vším ostatním si poradíme. Za … Více »

 

Webhosting

Hosting zajišťujeme na svých zabezpečených serverech s operačním systémem Linux. K dispozici máte tolik databází MySQL kolik potřebujete, stajně tak jako FTP účtů. V současné době nemáme žádné cenové balíčky, každému zákazníkovi nastavíme hosting na míru, podle jeho aktuální potřeby. Náš hosting … Více »

 

Registrace domén

Dobré doménové jméno je jedním ze základních pilířů, aby vaše prezentace na internetu byla úspěšná. Název domény by měl dobře vystihovat obor činnosti firmy nebo její název. Jak správně zvolit doménové jméno se dočtete v jednom z našich článků. Registrujeme … Více »

 

SEO – optimalizace pro vyhledávače

Pod jednoduchou, pro mnohé tajemnou, zkratkou SEO (anglicky Search Engine Optimization), se skrývá poměrně složitá práce. Samotná optimalizace webových stránek (nebo jinak – optimalizace pro vyhledávače) se dělí na několik kritérií, která je potřeba řešit zvlášť. Pokud chcete docílit kvalitní … Více »

 


Naše vlastní a sponzorované webové projekty

www.oltea.cz

Naše hlavní firemní webové stránky s přehledem všech nabízených IT služeb:

www.111web.eu

Náš unikátní projekt: Pronájem webu na naší doméně za nízký měsíční paušál:

www.internetovesluzby.net

Naše stránky tématicky zaměřené na služby v oblasti webových služeb: