Webdesign

Potřebujete internetové stránky?

V dnešní době, kdy se na internet přesouvá velká část uzavírání obchodních transakcí a kdy webové stránky má již téměř každý podnikatel i soukromník, je potřeba, aby vaše webová prezentace byla perfektní a bezchybná. Je potřeba mít kvalitní internetové stránky, které 100% fungují a být o krok napřed před konkurencí. Kvalitní a přehledný web je vaší vizitkou, stejně tak jako čisté boty, upravené oblečení a slušné vystupování…

My vám vytvoříme profesionální web, kterým se budete moci pochlubit a který vám bude vydělávat!

Tvoříme internetové stránky na míru každému zákazníkovi, nepoužíváme žádné šablony internetových stránek. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, přemýšlíme o jeho potřebách, vyslechneme si jeho přání a společně najdeme nejvhodnější řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci. Vytvoříme web s redakčním systémem (tedy s RS, nebo také CMS) pro snadnou úpravu textů a fotografií svépomocí nebo se vám o web budeme kompletně starat – služba se také nazývá webmaster.
Tvorba webu
je pro nás nejen prací, ale i koníčkem, odvádíme proto skvělou práci.

Máte již web a uvažujete o změně?

Obraťte se na nás, rádi vám poskytneme BEZPLATNOU KONZULTACI. Provedeme důkladnou analýzu vašeho současného webu a navrhneme potřebné úpravy.
Vaše současné internetové stránky se vám okoukaly a chcete změnu? Na vašem webu se vám „něco nezdá“ a nevíte co? Chcete investovat do reklamy a nevíte jak na to? Slýcháte od svých zákazníků, že něco na vašem webu nenašli, že se jim text zdá nesrozumitelný nebo že se prostě na stránkách nevyznají? Nenechte je odejít ke konkurenci! ZDARMA vám poradíme co zlepšit. Náprava může být jednodušší a levnější než jste si možná mysleli. Možná vám pomůže jen pár dobrých rad a tipů, které dáváme ZDARMA!

Požádejte o bezplatnou nabídku

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, na kolik by vás nový web (nebo úpravy stávajícího) vyšel, je požádat nás o bezplatnou a nezávaznou nabídku.


Naše vlastní a sponzorované webové projekty

www.oltea.cz

Naše hlavní firemní webové stránky s přehledem všech nabízených IT služeb:

www.111web.eu

Náš unikátní projekt: Pronájem webu na naší doméně za nízký měsíční paušál:

www.internetovesluzby.net

Naše stránky tématicky zaměřené na služby v oblasti webových služeb: